Webové stránky

Tvorbě webových stránek se věnuji již od roku 2015. Mám zkušenosti z větších i menších projektů. Vzhled i funkčnost webových stránek uzpůsobím vašim potřebám.

Moje projekty

Awanys

Web pro youtube kanál Awanys. Web obsahuje eshop a rozsáhlou administraci.

Zobrazit web

Giga tour - landing page

Úvodní stránka šipkového turnaje Giga tour nebyla úplně v nejlepším stavu, proto jsem se nabídnul, že jí předělám. Ze stránky je nyní na první pohled poznat, že se jedná o šipkový turnaj. Web je responzivní pro všechna zařízení.

Zobrazit web

Kapela Puls

Zákazník při vytváření této webové stránky kladl důraz na vzhled a možnost přidávat nahrávky a možnost recenzí. Web jsem se rozhodl postavit na vzhledu "Material Design". Stránka se přispůsobí téměř každé velikosti zařízení. Prostřednictvím jednoduché administrace si zákazník může snadno přidávat fotky do fotogalerie a nahrávat ukázky hudby.

Zobrazit web

Minecart

Zákazník si přál mít plnou kontrolu nad svojí webovou stránkou. Z tohoto důvodu jsem vytvořil redakční systém, díky kterému může plně upravovat obsah stránek. Vzhled vznikl hrubého nákresu, který mi zákazník poslal.

Zobrazit web

Tomáš Skřípek

Zákazník neměl téměř žádnou představu jak by měl web vypadat, proto jsem vycházel z obsahu starého webu, který byl v nepoužitelném stavu. Kvůli nízkému množství obsahu jsem zvolil jednostránkový web.

Zobrazit web